Hakkımızda

2008 yılında faaliyete başlamış olan firmamız, alanında uzman kadrosu ve güncel teknolojik imkanlarımızla sektörün önde gelen su arıtma firmaları arasında yer almaktadır.

Modern işletmecilik anlayışı içinde, hataları oluşmadan önleyerek, belirlenen özelliklerde ve zamanında üretimi gerçekleştirip, müşteriye zamanında teslim ederek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, firmamızın temel prensibidir.

Bu prensipler doğrultusunda, önümüze koyduğumuz hedefleri gerçekleştirebilmek için;

- Kendimizi sürekli geliştirme anlayışı içinde,
- Eğitim ve motivasyonumuzu her zaman en üst seviyede tutarak,
- Kalite standartlarımızdan ve prensiplerimizden ödün vermeden,
- Piyasaya sunduğumuz güvenilir ürünlerle ve elde ettiğimiz müşteri memnuniyetiyle,
- Diğer işletmelerle sürekli iletişim halinde ve çevreye olan duyarlılığımızla,
- Yılmadan çalışmanın en önemli görevimiz olduğunun bilinciyle;

Sektördeki gelişen ve sürekli yenilenen en son teknoloji yeniliklerini takip edip ve uygulayarak, müşteri memnuniyetini hedef alarak, kısa zaman içerisinde "Su Arıtma Teknolojileri" konusunda Türkiye'nin önde gelen firmaları arasında yer almak, ürün ve hizmet kalitesi açısından da en iyisi olarak güven duyulan, öncü bir marka olmaktır.  

VİZYONUMUZ

Sektördeki gelişen ve sürekli yenilenen en son teknoloji yeniliklerini takip ederek ve uygulayarak, müşteri memnuniyetini hedef alarak, kısa zaman içerisinde Su Arıtma Teknolojileri konusunda dünyanın önde gelen firmaları arasında yer almak, ürün ve hizmet kalitesi açısından da en iyisi olarak güven duyulan, öncü bir marka olmaktır.

MİSYONUMUZ

İçme suyu kaynaklarının giderek azaldığı ve niteliğinin bozulduğu günümüzde, herkese kendi mekanlarında ideal içme suyu üretebilecekleri, ileri teknoloji su arıtma makinelerini tanıtmak ve bu yolla yaşam kalitelerini arttırmak.

Tüm Markaların Filtre Değişimleri Yapılmaktadır.

2008 yılında faaliyete başlamış olan firmamız, alanında uzman kadrosu ve güncel teknolojik imkanlarımızla sektörün önde gelen su arıtma firmaları arasında yer almaktadır. Modern işletmecilik anlayışı içinde, hataları oluşmadan önleyerek, belirlenen özelliklerde ve zamanında üretimi gerçekleştirip, müşteriye zamanında teslim ederek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, firmamızın temel prensibidir.

İletişim Bilgilerimiz

   Hürriyet Mahallesi Mahmutbey Caddesi Nekaş İş Merkezi

       No:17 D:512 Bahçelievler / İstanbul

 

   0212 603 50 77

 

   0549 870 26 87

 

   info@hanosel.com

   osman@hanosel.com

 

Harita